Hooshyar Dictionary Logo
Download Hooshyar Dictionary
Download Hooshyar Dictionary English Persian For IOS - iPhone, iPad, iPod Download Hooshyar Dictionary Germany Persian For IOS - iPhone, iPad, iPod Download Hooshyar Dictionary French Persian For IOS - iPhone, iPad, iPod Download Hooshyar Dictionary English Persian For IOS - iPhone, iPad, iPod
Download Hooshyar Dictionary For Android
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مؤسسه فرهنگی هنری لوح فشرده است | Englishفرهنگ لغت هوشیار:
دیکشنری هوشیار

با توجه به پیشرفت IT و اینترنت استفاده از فرهنگ های لغت در دنیای امروز امری اجتناب ناپذیر است. طبیعی است که زمانی که در صفحات اینترنت جستجو می کنید نیاز به یک فرهنگ لغت قوی و سریع دارید.

دایره لغات فرهنگ لغت هوشیار:

علاوه بر اینکه فرهنگ لغت هوشیار کاملترین دایره لغت را در بین دیکشنری های موجود دارد این قابلیت در نگارش جدید Ultimate گنجانده شده که بتواند از فایل های دیتای (bgl.) برنامه Babylon استفاده نماید و کاربر قادر باشد دایره لغات آن را افزایش دهد.

تنوع فرهنگ لغت هوشیار:

با توجه به نیازها و سلیقه های مختلف فرهنگ های لغت هوشیار در چهار گروه Starter و Ultimate (مخصوص کاربران عادی)، Any_where و Nas_server (مخصوص کاربران شبکه و سازمانها و شرکت ها) و پنج زبان انگلیسی ، فرانسه ، آلمانی ، ایتالیایی و اسپانیایی عرضه می گردد.

تهیه فرهنگ لغت هوشیار:

جهت تهیه فرهنگ لغت هوشیار می توانید بصورت رایگان آنرا از سایت www.cdcenterco.com دانلود نمایید و یا با شماره 26601222 021 تماس حاصل فرمایید